Stor perde yıkama hizmeti, intizamlı çalışma gerektiren bir sistemin parçasıdır.

İnsanımızın günlük hayat içerisinde ki koşturmacaları arasında, kendisine vakit bulmakta zorlandığı ve bazı konulara eğilemediği gerçeği var. Ev ve ofis tekstil ürünleri ise bu noktada üst sıralarda yerlerini alıyor.

Kullanmakta olduğumuz tüm perde çeşitleri de, özellikle evlerimizin mahremiyetlerinde önemli yer alıyorlar. Temiz bir evi veya ofisi gerçekte gösteren (Sadece görsellik anlamında.) bir kaç unsur var. Halılar, koltuklar ve perdeler. Yataklar bir sonra ki aşamada yer alıyorlar.

İstanbul Yıkama, İstanbul’da Stor Perde Yıkama hizmetleri altında verilen perde temizliği hizmetleri, sizlerin bu ihtiyaçlarınızı tam olarak karşılamak üzere hazırlanmıştır.

Ev ve iş yerlerinde kullanılmakta olan; Stor, Zebra, Tül, Kruvaze, Fon ve diğer perde türleri kullanım alanlarına, çevre koşullarına göre periyodik olarak yıkanıp temizlenmesi gerekir.
Tüm perde türleri, yılda en az 2 (iki) sefer yıkanmalıdır. Radyatörler cam kenarında ise, bir takvim yılı içerisinde perdeler 4 sefer yıkanmalıdır. Pis veya kirli olmalarını kimse istemez.

Zebra Perde Yıkama İstanbul

Stor, Zebra, Plise, Jaluzi perdeler de mekanizma sistemleri bulunur. Mekanizma sistemli perdelerin temizliğinde, işin ehli uzman kişilerin yapmaları tavsiye edilir. Çünkü; Mekanizmalar zarar görürse değişimleri gerekecektir. İstanbul Yıkama‘nın ekipleri tarafından, yerinden sökülen, yıkanıp temizlenen perdeleriniz, daha sonra ekiplerimiz tarafından yerlerine montajları yapılmaktadır.
Mekanizma veya perde yırtılma gibi durumlarla sizler karşı karşıya kalmazsınız. Bu gibi durumlarda; Zaman maliyeti + Parça değişim maliyeti + İş gücü maliyeti gibi bir takım maliyetlendirmelerden kurtulursunuz.

Mekanizmalarda geçmişte oluşmuş olan montaj hataları, arızalar gibi bazı noktalarda, cüzzi oranda yenilemeleri ücretsiz olarak sağlıyoruz.

Perdelerinizi yerinden kendimiz alıyor, yıkıyor, temizliyor, montajını yapıyor ve kullanımınıza sunuyoruz. İyi günlerde kullanınız.

Stor Perde Yıkama Galerimize bakmanızı rica ederiz.

Stor Perde Yıkama, Koltuk Yıkama, Halı Yıkama,  İstanbul Yıkama® Hizmetleri